Rzeka Odra Wrocław

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  Patryk Grabowski Patryk Grabowski 3 lat, 7 miesięcy temu.

• Autor
    Mariusz
    Administrator

Temat kierowany do mieszkańców Wrocławia i okolic – porozmawiajmy o połowach na Odrze :)

Michał
    Participant

Jutro wybieram się w okolice Ratowic i “zaliczam” pierwszą w tym sezonie nockę :).
    Oczywiście pochwalę się nawet jak nie będzie czym :D

Patryk Grabowski
    Participant

Mam dom obok Odry we Wrocławiu, i latem czasem wędkuje. Ciekawi mnie jak tam odcinek Obok mostu warszawskiego i kolejowego. Od paru lat ryba jak by wygineła. Wcześniej łapałem tam pokaźne leszcze, liny a nocą sandacze i sum się trafił. Na spinning zawsze połapało się okonia, szczupaka a teraz cisza. NIC :(

Patryk Grabowski
    Participant

W 2013 podczas tygodniowego nęcenia brały wyłącznie małe leszczyki 15-30cm. Mimo, że jestem młody sam zauważam że w naszych wodach jest coraz mniej ryby…

Grzegorz Karolczak
    Participant

wie ktoś jaki jest stan wody na odrze we Wrocławiu bo wybieram się jutro na rybki nad odrę w okolice zoo

Patryk Grabowski
    Participant

Na razie stan wody jest ok. Wie ktoś może jakie prace są wykonywane obok mostu warszawskiego? Co tam kopią?

Zobacz 6 posty - 1 do 6 (z 6 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.