Stawy Oleśnickie

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  Mila Mila 5 lat, 10 miesięcy temu.

• Autor
    Mariusz
    Administrator

Rozmowy na temat stawów Oleśnickich.

Marek Konrasiuk
    Participant

Wybieram się tam po raz pierwszy. Chętnie wysłucham jakiś informacji i porad odnośnie stawów bo ciężko coś w internecie na ich temat znaleźć.

marcin-sniadecki
    Participant

Powiem Ci tak, lepiej Ci pojechać na Stawy Milickie ,niż na te Oleśnickie. Tutaj brania z reguły są słabe. Czytałem, że trzeba mieć zezwolenie od Burmistrza ( koszt kilka zł) ale chyba nie będzie Ci się chciało ogarniać biurokracji. W sumie to możesz tam spróbować. Tam prawie przez cały rok jest dużo wędkarzy. Z rybek to na pewno szczupak,karaś,leszcz,lin, kleń. Ale tak jak mówię, ja bym wolał stawy w Miliczu.

Marek Konrasiuk
    Participant

Do Milicza mam kawałek, więc to na pewno nie wypad na ten weekend. Z tym pozwoleniem to nie slyszałem, muszę zbadać sprawę. Dzięki za info!!

Mila
    Participant

Takz tym akwenem był przeboje i trzeba było mieć przez jakis czas zezwolenie. Tzn nie wiem dokladnie jak jest teraz. Kiedys, kiedys łowiłem tam fajne liny i szczupaki, ale teraz raczej ciężko o dobre stanowisko na tym akwenie.

Zobacz 5 posty - 1 do 5 (z 5 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.