Jezioro Kromszewickie – Chodecz

This topic contains odpowiedź, has głosów, and was last updated by Avatar of  mibaloo mibaloo 6 lat, 4 miesięcy temu.

• Autor
    Mariusz
    Administrator

Zapraszamy do wypowiedzi na temat zbiornika Jezioro Kromszewickie – Chodecz. Jaka ryba tutaj chodzi i czy warto zarzucać kija?

mibaloo
    Participant

Witam właśnie spędzam wakacje w Kromszewicach, na rybkach jestem praktycznie codziennie, oprócz sporych płotek i leszczyków 30-40 cm zdarzają się spore liny, w tym roku udało się złapać już 15 sztuk, niestety ale wszystkie były małe średnio 35-40 cm.
    Łowię najczęściej na spławik i czasami na sprężynę, z tego co wiem to podobno jezioro zostało zarybione karpiem i właśnie w tym roku złapałem już dwa takie po ok. 1kg.
    Polecam mimo wszystko to jezioro bo kilka razy w tym roku już coś większego na kiju miałem, moja miejscówka jest na pomoście w trzcinie i przy dużej rybie jak nie ma szczęścia to niestety ale wszystko urywa się na trzcinach.

Jak trafisz dobry dzień to i z łódki sporych okoni można nałapać ale niestety to też nie w każdym miejscu.

Zobacz 2 posty - 1 do 2 (z 2 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.