Komu kibicujecie?

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of Bartłomiej Bartłomiej 6 lat, 4 miesięcy temu.

 • Autor
  Posty
 • #4805
  Avatar of Grzybol
  Grzybol
  Participant

  Mamy ligę typerów, lecz nie wiadomo kto komu kibicuje :D
  Napiszcie za jakimi reprezentacjami jesteście. Na kogo liczycie.
  Ja np. jestem za Belgią, gdyż ma bardzo interesujący skład i może okazać się “Czarnym koniem” mistrzostw :D
  Jestem również za Argentyną, może ostatnio nie pokazywała za wiele, lecz ja wierzę że w tym roku się przełamią i zademonstrują kawał dobrej piłki.
  I jest jeszcze jedna reprezentacja dla niektórych moje zdanie może być kontrowersyjne, ale liczę również na Niemców. Jest to zespół z ogromnym potencjałem, mają świetnych piłkarzy tj. np. (Lahm, Gotze, Neuer, Ozil) tylko Reusa szkoda trochę ;/ Po prostu dobrze mi się ogląda ich grę. I liczę że wystąpią w finale.

  Napiszcie komu Wy będziecie kibicować podczas Mundialu.

  • This topic was modified 6 lat, 4 miesięcy temu by Avatar of Grzybol Grzybol.
  #4808
  Avatar of Szymon
  Szymon
  Administrator

  Grzybol ja tez pokładam duże nadzieje w Belgii. Wprawdzie w eliminacjach nie mieli mocnych rywali ale chyba wszytskie mecze wygrali. Młody, mocny skład – według mnie na 3-4 miejsce. Niemcy zawsze silni, ale bez Reusa to bądżmy szczerzy dużeee osłabienie. Portugalia też mnie zastanawia – 5:1 pokonała przed wylotem na mundial Irlandię. Ale ja kibicuję Beligii :D Niech ktoś spoza czołówki teraz zajdzie wysoko. Heh a tak abstrahując od tematu ostatnio z Mariuszem rozmawiałem o naszym występie w Korei w 2002 roku, ogladaliśmy skróty spotkań i szczególnie pierwszy mecz z Koreą według nas był “dziwny”. Obejrzyjcie sobie w jaki sposób padały bramki i jaka była postawa naszych piłkarzy. Jakie bramki puszczał Dudek – Nie ukrywajmy, że zarobki naszych piłkarzy w tamtych czasach odbiegały dużo od obecnych i mogli połakomić się o “wydrukowanie” wyniku…. Nie oceniamy ale jeżeli Was to zastanawia to obejrzyjcie skrót tego spotkania i sami wyciągnijcie wnioski. Dla przypomnienia Korea wtedy zajęła 3 miejsce… :P

  #4823
  Avatar of Grzybol
  Grzybol
  Participant

  Strona Sport.pl stworzyła psychotest wg którego dopasuje do was reprezentację.
  Oto link: http://www.sport.pl/sport/0,129575,16133616.html
  Pochwalcie się co wam wyszło :D Mi przydzieliło Japonię xDxDxD

  #4827
  Avatar of Ratel miodożer
  Ratel miodożer
  Participant

  La Furia Roja

  #4882
  Avatar of Comrade Dislav
  Comrade Dislav
  Participant

  Belgowie teraz już z młodzikami, mam rację? Chyba będą mieć złote piłkarskie pokolenie.

  Grzybol – mi wyszła Grecja ale po przeczytaniu nie do końca pasuje :D testy mało miarodajne.

  Za kim jestem? Wiem, że Holendrom w końcu by się coś przydało ale niestety wydaje mi się, że rozegrają świetny początek i później się potkną po wyjściu z grupy nawet z potencjalnie słabszym rywalem. Brazylii bardzo nie lubię, Hiszpanii tym bardziej – Jestem za Włochami lub Francją może bardziej z sentymentu do gwiazd z dzieciństwa ale jedna z tych reprezentacji to mój faworyt :)

  #4884
  Avatar of Mariusz
  Mariusz
  Administrator

  Lubię Hiszpanów, ale byłoby już monotonnie gdyby znów zwyciężyli. Liczę na małą niespodziankę mając na myśli… Belgię :) Byłoby dobrze gdyby puchar trafił do Europy :)

  #4931
  Avatar of Bartłomiej
  Bartłomiej
  Participant

  Prawie wszyscy tutaj za Belgią, a ja powiem wam że kibicuje jak zawsze świetnym Włochom i Urugwajowi :) Wydaje mi się że Urugwaj może dojść daleko, ale jakoś nigdy nie mają wystarczająco szczęścia :c Co do Włoch to jestem pełen nadziei, ciekawy skład, czego chcieć więcej :)

Zobacz 7 posty - 1 do 7 (z 7 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.