Targi Wędkarskie Rybomania 2015 – 22- 23.03. 2015

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of kamil-szalankiewicz Kamil Szałankiewicz 6 lat, 8 miesięcy temu.

 • Autor
  Posty
 • #101366
  Avatar of Olejnik
  Olejnik
  Participant

  Czy ktoś już zapoznawał się z tegorocznym programem poznańskich targów wędkarskich? Ktoś z Was wie, że tam będzie :) Wybieracie się?

  • This topic was modified 6 lat, 8 miesięcy temu by Avatar of Szymon Szymon.
  #101379
  Avatar of enba
  enba
  Participant

  Ja się wybieram :)

  #101387
  Avatar of Comrade Dislav
  Comrade Dislav
  Participant

  Czy na pewno dobra data ;D ? A może chodzi o 2015?

  #101390
  Avatar of Grzybol
  Grzybol
  Participant

  Co do Rybomani to w pełni polecam byłem w 2013 roku i się nie zawiodłem, nowinki techniczne udostępnione, można również zaopatrzyć się w akcesoria lub przynęty (spinning) Lecz ludzi mnóstwo :P

  #101391
  Avatar of Olejnik
  Olejnik
  Participant

  Racja pomyliły mi się daty – ma być 2015 :) Ja też sie wybieram właśnie. Myślę, że jak zbierze sie tutaj duże grono Podbierakowiczów to ustawimy się razem na targach :)

  #101455
  Avatar of Jarek Szewczuk
  Jarek Szewczuk
  Participant

  Byliście rok temu na Rybomanii?? Widzę że tak. Widzieliście to duże akwarium i połów ryb na żywo? W tym roku słysząłem że ma być jeszcze wieksze i więcej ryb :)

  #101468

  Byłem w zeszłym roku na tych targach i widziałem to akwarium, no nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenia, aczkolwiek dosyć ciekawe to było. Same targi troche przereklamowane jak dla mnie. Owszem dużo firm, dużo sprzętu, ładne hostessty atmosfera wędkarska jednak wybryki buraczane też miały miejsce. Gościu na moich oczach ukradł paczkę kulek proteinowych. Pokazałem to stojącemu obok właścicielowi który wzruszył ramionami i nie wiedział co ma zrobić. Dużo buractwa i chamstwa przyjechało. Ordynarne zachowania, bluzgi, ludzie niektórzy się zachowywali jakby pierwszy raz na oczy sprzęt widzieli. Ale w tym roku i tak pojade, bo chcę kupić troche sprzętu, a tam można coś wytargować i kupić w dobrej cenie.

Zobacz 7 posty - 1 do 7 (z 7 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.