Targi Wędkarskie Rybomania 2015 – 22- 23.03. 2015

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  kamil-szalankiewicz Kamil Szałankiewicz 3 lat, 4 miesięcy temu.

• Autor
    Olejnik
    Participant

Czy ktoś już zapoznawał się z tegorocznym programem poznańskich targów wędkarskich? Ktoś z Was wie, że tam będzie :) Wybieracie się?

• This topic was modified 3 lat, 4 miesięcy temu by Avatar of  Szymon Szymon.
    enba
    Participant

Ja się wybieram :)

Comrade Dislav
    Participant

Czy na pewno dobra data ;D ? A może chodzi o 2015?

Grzybol
    Participant

Co do Rybomani to w pełni polecam byłem w 2013 roku i się nie zawiodłem, nowinki techniczne udostępnione, można również zaopatrzyć się w akcesoria lub przynęty (spinning) Lecz ludzi mnóstwo :P

Olejnik
    Participant

Racja pomyliły mi się daty – ma być 2015 :) Ja też sie wybieram właśnie. Myślę, że jak zbierze sie tutaj duże grono Podbierakowiczów to ustawimy się razem na targach :)

Jarek Szewczuk
    Participant

Byliście rok temu na Rybomanii?? Widzę że tak. Widzieliście to duże akwarium i połów ryb na żywo? W tym roku słysząłem że ma być jeszcze wieksze i więcej ryb :)

Byłem w zeszłym roku na tych targach i widziałem to akwarium, no nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenia, aczkolwiek dosyć ciekawe to było. Same targi troche przereklamowane jak dla mnie. Owszem dużo firm, dużo sprzętu, ładne hostessty atmosfera wędkarska jednak wybryki buraczane też miały miejsce. Gościu na moich oczach ukradł paczkę kulek proteinowych. Pokazałem to stojącemu obok właścicielowi który wzruszył ramionami i nie wiedział co ma zrobić. Dużo buractwa i chamstwa przyjechało. Ordynarne zachowania, bluzgi, ludzie niektórzy się zachowywali jakby pierwszy raz na oczy sprzęt widzieli. Ale w tym roku i tak pojade, bo chcę kupić troche sprzętu, a tam można coś wytargować i kupić w dobrej cenie.

Zobacz 7 posty - 1 do 7 (z 7 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.