Pólko łowisko

Powiązane tematy: , , ,

This topic contains odpowiedź, has głosów, and was last updated by Avatar of Piotr Waś Piotr Waś 6 lat, 9 miesięcy temu.

 • Autor
  Posty
 • #2125
  Avatar of Mariusz
  Mariusz
  Administrator

  Serdecznie zapraszam do dyskusji na temat łowiska. Jak oceniacie to niezwykle atrakcyjne łowisko? Dla mnie jest to miejsce wyjątkowe.Serdecznie zapraszam do dyskusji na temat zalewu

  #4067
  Avatar of Piotr Waś
  Piotr Waś
  Participant

  Pólko to miejsce oddalone ok. 18km od Białegostoku w stronę Supraśla. Po przejechaniu tego dystansu zjeżdża się z głównej drogi w lewo w drogę leśną. Ok. 2km. od głównej drogi znajduje się zakole rzeki Supraśl.
  Dojazd jest bezproblemowy – po zjeździe z drogi asfaltowej droga jest piaszczysta, leśna, ale bezproblemowo przejezdna nawet dla samochodów osobowych. Samochody parkuje się na leśnej polanie.
  Miejsce jest niezwykle malownicze. Kilkadziesiąt metrów od samej rzeki znajdują się miejsca piknikowe w lesie z widokiem na zakole. Aby powędkować należy zejść z lasu i przejść niewielką odległość tak aby ominąć “kąpielisko”.
  Na dystansie ok 500m. brzeg jest zadbany, trawa wykoszona, trzciny niezbyt zarastają, a co kilkadziesiąt metrów można znaleźć świetne stanowiska do wędkowania przy samym korycie.
  Miejsce rewelacyjne zarówno dla spinningowców jaki spławikowców.
  Na samym zakolu woda jest głeboka na ok. 4m. i nie zarośnięta roślinami wodnymi – tu na spinning świetnie sprawdzają się wahadłówki, blaszki czy woblerki, na wyprostach jednak jest dosyć płytko – tu polecam gumy z hakiem w górze.
  Mimo, iż miejsce jest często uczęszczane przez amatorów pikników, w żadnym stopniu nie przeszkadza to w obcowaniu z naturą i oddawaniu się pasji wędkowania.
  Wszystkim polecam!!!

  hosting

Zobacz 2 posty - 1 do 2 (z 2 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.