Co zmienić na Podbieraku?

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  Mariusz Mariusz 6 lat, 9 miesięcy temu.

• Autor
    Szymon
    Administrator

Nasz serwis dzięki Wam wspaniale się rozwija. Stale przybywa nowych użytkowników którzy dołączają do nowych grup, a zatem nadszedł czas na zadanie pytania o wygląd serwisu. Odpowiada Wam obecny układ zakładek w menu serwisu? Jest funkcjonalny i przyjazny w użytkowaniu? Szybko znajdujecie potrzebne informacje? Czekamy i liczymy na wszelkie Wasze sugestie i propozycje :)

Marcin
    Participant

Wszystko jest ok ale ja bym tylko dodał na pobieraku chat aby wedkaze online mogli sie porozumieweac nie tylko poprzez wiadomości prywatne :)

Anonymous

Może by dać gdzie indziej okno szybkiego dostępu do własnego konta(nadal go u mnie nie ma), np. z lewej-górnej strony przy logo serwisu :)

Patryk Grabowski
    Participant

Fajnie jak byłby taki czat ze wszystkimi online i like za posty i odpowiedzi do tematów :D

Marcin
    Participant

piopieram patryka :D

Anonymous

Czat już jest i dzięki ogromne dla Administracji :)

Mariusz
    Administrator

To czat dla poszczególnych grup. Pracujemy nad czatem ogólnym. Nie chcę obiecywać, ale może dzisiaj coś się już pojawi… :)

Anonymous

Witam. Tak strona wygląda u mnie i od góry do zaznaczonej czerwonej linii nie rusza się w ogóle przy przewijaniu na dół. Nie wspomnę o braku dostępu do opcji własnego konta w górnym-prawym rogu. Przyznam,że powoli mnie to irytuje.

Marcin
    Participant

Areq jaka msz prezegladarke? opere? to zla przeglądarka weź sobie za darmo goole chrome lub fifoxa:) jesli nie umisz tego zrobić zgłoś się do mnie na pw to ci pomoge , a wtedy ta strona bd ci smigać fajnie :)

Anonymous

Niestety na Chromie i Firefoxie to samo.

Mariusz
    Administrator

Sprawdzałem stronę we wszystkich przeglądarkach i jest OK. Problem leży w rozdzielczości – korzystasz z małej rozdzielczości i stroną się nienaturalnie “skurczyła”. Myślę, że jutro będzie to poprawione. Przepraszamy za problem.

Anonymous

Fakt,stary laptop z rozdzielczością 1024/768. Nie stać mnie na lepszy i do neta wystarcza.

Marcin
    Participant

Noi tu wisi problem :)

Mariusz
    Administrator

@Areq – zerknij teraz czy się poprawiło :)

Ratel miodożer
    Participant

Przydała by się możliwość dodania krótkiej informacji o sobie która wyświetlała by się pod avatarem. Np: “Złów i Wypuść” , ” nie cierpie kłusoli” Czy jakieś takie teksty. Byłoby śmieszniej i z grubsza wiedzielibyśmy z kim mamy do czynienia.

Zobacz 15 posty - 1 do 15 (z 21 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.