Opinie na temat Podbieraka – pochwały i nagany

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  Junior Diaz Junior Diaz 6 lat, 7 miesięcy temu.

• Autor
    Junior Diaz
    Participant

Jestem tutaj jednym z pierwszych użytkowników i muszę powiedzieć że w ciągu kilku dni przybyło nas bardzo wielu :) To świetnie. Mi się portal bardzo podoba. Troche mało się jeszcze dzieje ale to już jak widze tylko kwestia czasu. Mam pytanie do adminów – czy można wrzucać zdjęcia albo filmiki na fora?

wiechoslaw
    Participant

Jak na razie jest spoko,kulturalnie ,ciepło jak w szanującej się rodzinie,ale w każdej rodzinie są też i czarne owce.Musimy sami pilnować , aby nie zagnieżdziły się takowe na Podbieraku.Szanujmy poglądy innych mimo,że nie zawsze nam z nimi po drodze.Trzeba też coś zrobić z powtarzającymi się tematami typu -jaki kołowrotek do…. ,czy jaki spining na….No,jak narazie to starczy tych moich “mądrości”.

Miglanc69
    Participant

Mi sie bardzo podoba. Ciekawe arty, dużo wędkarzy przybywa, ale mało się udzielają. Aha i kiedy ten konkurs? Bo chyba miał byc niedługo tak czytalem :)

Szymon
    Participant

Fajna stronka , tylko mało osób się udziela na razie , ale to tak jak kolega napisał – kwestia czasu.
    Mam tylko jedno małe pytanko , czy tylko u mnie stronka chodzi dosyć wolno ?
    Pozdrawiam

Junior Diaz
    Participant

No podbieraczek ładnie sie rozwija, coraz więcej osób dołącza i się udziela, chociaż nie kazdy jest aktywny. Szymon wiesz co , mi chodzi dosyc płynnie. Zainstaluj sobie w przeglądrce dodatek do mozilly Adblock – to Ci zablokuje wyskkaujące okienka i reklamy i powinno przyspieszyc dzialanie stronek. A tylko na podbieraku ci zamula? czy na innych stronach też?

Mariusz
    Administrator

U nas praktycznie nie ma reklam i nie ma wyskakujących okienek, więc tutaj przyczyny bym nie szukał. Osobiście nie zauważyłem powolnego działania – może to chwilowe problemy? Jeśli komuś strona cały czas działa powoli to proszę o kontakt ze mną, sprawdzimy dokładniej co się dzieje.

Anonymous

Podepnę się pod pytanko Juniora Diaza na temat publikowanie zdjęć lub filmów w postach na forum :) A jeśli chodzi ogółem o portal to jest świetny i super,że się rozwija i jest nas coraz więcej :) Po wyprawie na ryby opisz wrażenia, wrzuć swoje zdjęcia i z kolegami/koleżankami po kiju na tym portalu się dziel…bo tu miła atmosfera,wiele pomocnych porad itp…po prostu PODBIERAK.PL :) :) :)

Mariusz
    Administrator

Jeśli chodzi o filmiki z Youtube to wystarczy wkleić link – automatycznie zamieni się on na okienko z filmikiem :) Do wstawiania zdjęć służy przycisk “img” – klikamy i podajemy bezpośredni adres do zdjęcia (fotki można wcześniej wrzucić na nasz serwer – w profilu, do swojej galerii).

Anonymous

Super,dzięki.

Grzybol
    Participant

Ja się też wypowiem, bo jest jedna sprawa która mnie poruszyła.
    Otóż co do forum to świetne, wiele funkcji, opcji, uporządkowanie tego wszystkiego cieszy oko :) Po prostu jest potencjał i myślę że jak najszybciej się to rozrośnie.

Ale mam pewną uwagę,
    A więc jest ona związana z opcją znajomi i popularnością.
    Widzę że co do popularności liczy się liczba znajomych, ledwo co się zarejestrowałem to już trzy zapytania o znajomość dotarły do mnie, lecz nikogo nie znam nawet…
    Więc to jest chore moim zdaniem, takie durne nabijanie znajomych nie mające większego celu?
    Rozumiem dyskusja jest, rozmowy się kleją, to zaproszę do znajomych może jakieś pw czasem wyślę? A tu nic, zapraszają i ani “A” ani “B” więc co mi po takiej znajomości?
    Rozumiem by popularność była przyznawana za jakieś łapki w górę albo coś przy postach bądź subskrypcje ale za takie coś?
    Wypowiedzcie się co wy o tym sądzicie.

Comrade Dislav
    Participant

Co do powolnego działania strony:
    Jakiej przeglądarki używasz? Osobiście korzystam z Chrome (ogólnie nie polecam bardzo bo spowalnia i trzeba mieć do niego może nie tyle super internet o ile dość mocny procesor i pamięć komputera – widać, że czasem się krztusi) i nie mam problemów. Z przeglądarkami jest taki problem, że przeładowane spowalniają swoją pracę – konkretniej chodzi o wszelkie dodatki do przeglądarek oraz historię, której nie czyścimy (polecam porobić sobie zakładki do szybkich odnośników i historię kasować przynajmniej raz w tygodniu) na bieżąco. U mnie jest tylko podstawowy Chrome i Adblock+ do blokowania wyskakujących okienek. Wszystko chodzi płynnie.

Jednak widać po stronie, że jest rozwinięta i dość zaawansowana co może samo z siebie powodować lekkie zwolnienie ładowania – jednak zdecydowanie nie na tyle aby znacząco utrudniało korzystanie z dobrodziejstw portalu :)

Opisz troszkę szerzej – jaki sprzęt posiadasz (o ile naturalnie to nie tajemnica :) ), jakiej przeglądarki itp. to może coś się uda “uszczuplić” aby strona chodziła płynniej.
    Pozdrawiam!

Kamil
    Participant

Moim zdaniem forum jest naprawdę bardzo ciekawe i nietrudno zauważyć że ostatnio coraz szybciej się rozwija. Wymiana opinii oraz udzielanie odpowiedzi na ciekawe tematy powoduje że codziennie wchodzę na stronkę i znajduję coś ciekawego. Mam nadzieję że będzie tak dalej i nasza brać wędkarska jeszcze mocno się rozrośnie.

Mariusz
    Administrator

@Grzybol – tak, wiele osób próbuje nabijać sobie znajomych. Niestety my jako administratorzy nie mamy na to wpływu. Ciekawą opcją byłby łapki / podziękowania – wtedy rzeczywiście wyróżnieni byliby Ci, którzy się merytorycznie udzielają. Obiecuję podziałać w tej kwestii :)

Dorzuciliśmy możliwość dodawania załączników (w tym fotek) do postów w bardzo łatwy sposób – tutaj więcej:

http://podbierak.pl/grupy-wedkarskie/pomoc-techniczna-wasze-pytania/forum/topic/zalaczniki-i-zdjecia-w-postach/#post-3803

Patryk Grabowski
    Participant

No chłopaki, widzę że zaczynają pojawiać się reklamy. Czy to tylko ja tak mam?

Grzybol
    Participant

Cieszę się że zauważyłeś i rozpatrzysz mój pomysł :)
    Ponieważ cóż to za znajomość skoro nawet jednego pw nie wymienił ze mną.
    No trudno niech nabijają.
    A co do tych załączników to świetny pomysł, bardzo usprawni to urozmaici posty :D

Zobacz 15 posty - 1 do 15 (z 29 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.