Problem z szukarką

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  darek-pazdziernik Darek Październik 5 lat, 11 miesięcy temu.

• Autor
    Darek Październik
    Participant

Chciałem znależć dzisiaj temat o kołowrotku matchowym i wpisałem w szukarkę ta frazę licząc że wyskoczą mi wszystkie informacje jakie sa na portalu. Pojawił się tylko artykuł o kołowrotkach więc tam zadałem swoje pytanie. Po czym przypadkowo wszedłem w temat Metoda spławikowa i pierwszym tematem jest co ? Kołowrotek matchowy. Kurcze nie wiem dlaczego tak jest, ale byłoby dobrze jakby po wpisaniu szukanego tematu po słowach kluczowych pojawiało się wszytsko co zawiera portal.. od tego jest szukarka prawda? Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc bo portal bardzo przyjemny ale chciałbym żeby tez był funkcjonalny jak należy.

Mariusz
    Administrator

W tej chwili do przeszukiwania forum posiadamy osobną wyszukiwarkę. Dostępna jest ona na prawym, bocznym menu po wejściu na forum. Masz rację, lepiej byłoby gdyby szukarka na górnym pasku przeszukiwała cały serwis. Szukamy już odpowiedniej modyfikacji. Damy znać, jak będzie gotowe :)

Darek Październik
    Participant

Dzięki Mariusz, serwis bardzo fajny ale wlasnie problem jest z szybkim znalezieniem czegos, to czekam, dzieki za odp.

Zobacz 3 posty - 1 do 3 (z 3 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.