Co sądzicie o woblerach Salmo Slider?

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of   Anonymous 3 lat, 7 miesięcy temu.

• Autor
    Patryk Grabowski
    Participant

Interesuje mnie przede wszystkim to co mogę na nie złowić i jak je prowadzić prawidłowo.

Comrade Dislav
    Participant

Szczupaki będą szarpać jak Reksio szynkę. Prawidłowe prowadzenie – tutaj trudne pytanie :) Można nimi łowić z kołowrotkiem lub multiplikatorem – prowadzenie to głównie szarpanie tą przynętą aby wykonywała charakterystyczne ruchy – nie łowiłem nimi sam ale znajomy ma kilka tonących i obserwowałem go – trzeba mieć wprawę przy nich.

Anonymous

Slidery są produkowane z myślą o łowieniu szczupaków,a co do prowadzenia to trzeba poszarpywać kijem i zwijać luz linki. Slider robi zwody na boki i tak wabi drapieżnika. Multiplikatory nisko-profilowe są świetnym rozwiązaniem do sliderów i typowego jerkowania,ale jak Comrade napisał można łowić także na zwykłe kręcioły.

enba
    Participant

Slidery są dość agresywne jeśli można tak powiedzieć. Trzeba podszarpywać, mocno uderzać. Ja wtedy mam najlepsze efekty.

Patryk Grabowski
    Participant

Pierwszy raz łowiłem na salmo slider 7cm i 7 szczupaków. Największe co prawda 47 i 49cm. Ale zabawa była :D

Anonymous

Zabawa to podstawa Patryk :) Jak dla mnie nie wielkość złowionych ryb ale frajda z samego łowienia to mega bomba szczęścia i to jest wspaniałe w tej wspaniałej pasji :)

Zobacz 6 posty - 1 do 6 (z 6 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.