Torba do przynęt.

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  Comrade Dislav Comrade Dislav 6 lat, 9 miesięcy temu.

• Autor
    Kamil
    Participant

Comrade Dislav uważam że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Skoro są różne wielkości to każdy może dopasować do swojego pudełka. Wydaje mi się że jest to wygodne i nie przeszkadza zbytnio w chodzeniu.

Grzybol
    Participant

@Comrade Dislav Gdzie to można dostać!!?? :D
    Jest to genialne! :D
    Nie dość że bardzo praktyczne i wygodne, to jeszcze jakie eleganckie :)
    Przydało by mi się coś takiego, nie dość że na klamoty wędkarskie świetne rozwiązanie, to jeszcze niedługo na strefę militarną która będzie organizowana w mojej okolicy będzie bardzo odpowiednia :D
    Rozpoczynam poszukiwania takiej torby!:D

Comrade Dislav
    Participant

Z pewnością w sklepach z militariami – sporty strzeleckie/myśliwskie/paintball itp. używają takich pojemników do zrzutu magazynków. Są też apteczki i inne pojemniki, które mogą się nadać. Niestety pasy monterskie, narzędziowe zazwyczaj są troszkę zbyt małe.

Ratel miodożer
    Participant
    Anonymous

Comrade Dislav zasobniki z tyłu to super sprawa. Że sam nie wpadłem na taki pomysł,choć sam sobie szyję różne “udziwnienia” :) dla potrzeb wędkarstwa. Rozejrzę się za takim materiałem ala moro na metry ( o ile jest w sprzedaży ) i po pomiarach przeróżnych pudełek można spróbować zrobić samemu :) . Są 2 opcje. Mianowicie lepsze by było mieć każdy zasobnik osobno i założyć na pas te,które akurat nam są w danym dniu potrzebne. Albo zasobniki bokami pozszywać do siebie. Tyle,że w tym wypadku trzeba brać całość i nie każdemu może to odpowiadać. Jak to mówią krawce,poszyjemy zobaczymy :)

Marcin
    Participant

Comrade Dislav tak jak wyżej super sparawa sam bede musiał to kupić :) poszukuje i kupuje :)

Grzybol
    Participant

Ratel miodożer dobry pomysł, lecz duże pudełka się nie zmieszczą.
    Tego pasa to do drobiazgów takich jak np. telefon, szczypczyki, miarka oraz jakieś małe pudełko na przynęty.

Comrade Dislav
    Participant

Jako materiał pewnie Cordura grubsza się nada – sprzedają na metry na allegro nawet w różnych kolorach – moro chyba też powinno być, a z pewnością jest oliwkowa zieleń. Jeśli sobie dorobisz suwaki, rzepy lub inną zapinkę to możesz dorobić dodatkowy pasek kontrolujący położenie torby (aby nie zwisała) poniżej slotu na normalny pas i zapinać go o udo. Przynajmniej tak kombinowałem swego czasu.
    Co do pasów wędkarskich to jak Grzybol napisał – duże pudełko w niego nie wejdzie – wolę zapinać spodnie na normalnym, grubym skórzanym pasie i ewentualnie coś do nich domontować w miarę potrzeb.

Zobacz 8 posty - 16 do 23 (z 23 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.