Woblery na szczupaka

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  Grzybol Grzybol 3 lat, 4 miesięcy temu.

• Autor
    Karibo45
    Participant

W jakim kolorze używacie woblerów na szczupaka? Chcę uzupełnić moją kolekcję i zastanawiam się w jakim kolorze beda dobre. Póki co używam jerki od Salmo. A wy jakie używacie?

Anonymous

To jest mój główny hunter na szczupłego. Robota hand made Gerarda Trzmielewskiego. Idzie bardzo agresywnie, aż pięknie czuć na kiju jego pracę i ma dodatkowo grzechotkę,która skutecznie wabi :)

Karibo45
    Participant

Ile kosztował ? Dużo masz takich w swojej kolekcji ?

Anonymous

Niestety ale jakiś czas temu został na zaczepie w Warcie :( A miałem go od znajomego,z którym zamieniłem za różne przynęty mój niepotrzebny kołowrotek co mi zalegał w szafie. I z tego co mi wiadomo Pan Gerard Trzmielewski nie sprzedaje swoich woblerów i tylko ewentualnie daje kolegom wędkarzom po znajomości. No chyba,że na chwilę obecną coś się zmieniło i można te wobki kupić.

jarot
    Participant

Moje pewniaki to: Rapala tail dancer 10cm kolr okonia, Rapala DHJ 12 kolor CLN, Salmo slider S 10 kolor płoć i niezawodny biały X-rap 10 cm Rapali.

Grzybol
    Participant

Wielu wędkarzy właśnie robi woblery własnej roboty, nie jest to wcale trudne, na YouTube można znaleźć mnóstwo poradników dotyczących wytwarzania własnych woblerów. A co do woblerów to niestety nie potrafię skutecznie na nie łowić :( Miałby ktoś jakieś skuteczne pewne wabiki takie na szczupaki mniej więcej 50-60 cm? Bo w naszych wodach trudno o większe.

Zobacz 6 posty - 1 do 6 (z 6 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.