Przywitaj się!

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  Mariusz Mariusz 3 lat, 5 miesięcy temu.

• Autor
    Mariusz
    Administrator

Wędkarzu z województwa Wielkopolskiego napisz parę słów o sobie! Przedstawienie nam Twojego profilu wędkarskiego będzie pomocne przy korzystaniu z naszego serwisu. Na początek wystarczy – gdzie najczęściej wędkujesz oraz jakie metody połowów preferujesz! Znając się nawzajem będzie nam łatwiej wymieniać się doświadczeniami.

BananaMan
    Participant

Mieszkam w okolicy Wrześni i łowię na prywatnych stawach . W gminie Nekla polecam staw Bączek . Są tam potężne karpie , amury ,jesiotry … Za dobę (przyjedziesz np. wtorek 7.00 możesz namiot rozłożyć i siedzieć do 7.00 następnego dnia) jak się nie mylę 30 zł .

Grzybol
    Participant

Ja mieszkam w okolicach Gostynia, wędkuję często na kanale Obry, praktykuję tam spławikową metodę jak i spinning. Jeżdżę również na jeziora takie jak: Dolsk, Żelazno, Lubiatowo.
    Czasami rekreacyjnie wybieram się na starogostyńską żwirownię. W pobliżu mam też Brzednię, Cichowo, Mełpin oraz Zbęchy więc dosyć wód jest lecz nie jestem wstanie być wszędzie :D

Biurkowski
    Participant

Witam, mieszkam blisko Poznania. Wędkuję głównie w Wielkopolsce i na Mazowszu okazyjnie. Popiszę trochę o łowiskach z tych województw.

Adrian
    Participant

Witam. Mieszkam w Koninie koło Lwówka WLKP. Głównie wędkuję nad jeziorem w Koninie. W tym zbiorniku wodnym są potężne karpie i amury. Stosuje metodę spławikową. Więc bardzo zapraszam do Konina.

Mariusz
    Administrator

Witaj. Adrian, napisz o tym łowisku w osobnym temacie – na pewno komuś pomożesz tym samym :)

Zobacz 6 posty - 1 do 6 (z 6 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.