Skuteczne zanęty na sandacza

This topic contains odpowiedzi, has głosów, and was last updated by Avatar of  Miszka Miszka 3 lat, 7 miesięcy temu.

• Autor
    Szymon
    Administrator

Jakie są Wasze typy na sandaczowe zanęty?

Comrade Dislav
    Participant

Żadne.
    Jeśli łowię na trupka to czasami rozcinam brzuch aby wnętrzności robiły zapaszek i wychodziły troszkę z rybki, a czasami urywam łeb (zależy jak umieszczam hak). Sandacza niczym nie nęcę i nie wiem czy jest to potrzebne :) Z drugiej strony od 3 lat nie złowiłem ładnego (w sumie to nawet wymiarowego) Sandacza.

Patryk Grabowski
    Participant

U mnie na zbiorniku Leśniańskim (Zamek Czocha) nie potrzebne jest nęcenie sandacza, mało ludzi go tu łowi. W tamtym roku połapałem trochę sandaczy. Wszystkie miały od 58 do 69 cm. Łowiłem na trupka, zakładałem całą wzdręgę na hak. Z kolei na odrze we Wrocławiu 2 tygodnie z kolegą na sandacza i same maluchy, max 40 cm i setki sumików do 50 cm. Moim zdaniem nie potrzebne jest nęcenie tej ryby. Wystarczy zlokalizować stałe pobyty drobnicy i uklei i zarzucić wędkę niedaleko brzegu.

Miszka
    Participant

Również nie nęcę bo zawsze udaje mi się dokładnie trafić w miejsce ich żerowania. W tym roku jeszcze nie byłem, bo brak czasu ale na pewno na weekend się wybiorę. Oczywiście bez nęcenia :)

Zobacz 4 posty - 1 do 4 (z 4 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarski od 2004 roku.