Sklepy wędkarskie

This topic has 2 replies, 2 voices, and was last updated 8 years ago by Piotrek Machmol.

• Author

Piotrek Machmol
    Participant

Witajcie, jestem w sumie nowym wędkarzem który nie zna sie na branży. Chciałbym zaopatrzyć się w dobry sprzęt, ale wiadomo żeby nie wydać niewiaodmo ile. Wy pewnie jesteście juz doświadczeni i wiecie co gdzie i jak kupować. Jakie dobre sklepy internetowe polecicie? Widziałem na Podbieraku fajne produkty z różnych sklepów ale nie wiem co o tym myśleć. Lepiej kupowac na allegro ? Jak wy kupujecie żeby było tanio. Może jakieś rabaty są?

enba
    Participant

Skoro Podbierak poleca to sklepy musza byc dobre 🙂 A tak an powaznie to sam korzysystam z 2 sklepow, ktore tutaj wystawiaja produkty. Nie chce pisac ktore bo nie wiem czy mozna tutaj tak reklamowac. Ale pozostale tez znam, wiec pewnie mozna zaufac.

Ze swojej strony nie polecam Allegro, bo duzo podrobek mozna znalezc

Piotrek Machmol
    Participant

No racja, wszedłem w kilka produktów na podbieraku i sklepy wydaja sie być bardzo pro. Właśnie też słyszałem wiele negatywnych opinii o niektorych sprzedawcach z allegro ;/ Podróbki to myslalem że sa tylko w zakupach perfum, czy odzieży z allegro, ale że sprzęt wędkarski tez podrabiaja…. Przypuszczam, że wielu wędkarzy sie nie zna dobrze na sprzęcie ( ja ) i ciężko będzie odróżnić podróbke od oryginału. Może ktoś z Was zna się na tym ? I napisze innym wędkarzom jak odróżnić oryginlany sprzęt od podróbek? Będziemy wdzieczni

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarsko Turystyczny od 2004 roku.

Przejdź do paska narzędzi