Przynęty Spiningowe

Woblery jakie firmy.

This topic has 6 replies, 5 voices, and was last updated 8 years ago by Ratel miodożer.

• Author

Kosiarz
    Participant

Jakich firm woblerów używacie najczęściej?

Sanok
    Participant

ja najczęściej używam Salmo ale zdarzają się też mniej znane firmy !

Paweł Makowski
    Participant

Osobiście korzystam z wielu różnego pochodzenia firmowego woblerów. Skupianie się na jednym rodzaju nie ma sensu, choć osobiście znam osoby, które używają jednej firmy gloryfikując ponad wszystko 😉

Salmo – szczególnie hornety. Używam do połowu w głównej mierze okoni i szczupaków. Salmo Slider to “moc” na szczupaki. Posiadam bardzo skuteczne na Zalewie Sulejowskim – zbiornik na Pilicy w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego, należący do Okręgu Piotrków Tryb – woblery firmy eRka, robione ręcznie przez profesjonalnego wędkarza. W swoim zestawie mam też woblery Rapala (warty zwrócenia uwagi model Scatter Rap Shad), których wielkich minusem jest cena, niemniej ciężko nie odnieść wrażenia, że cena jest równa jakości wykonania. Kolejne to Cormoran Minnow – świetne na duże drapieżniki – oraz tejże firmy DU-CO Crank Floating. Ciekawą pracę, jak i wyniki dawały też woblery Bonito głęboko schodzące, głównie na okonie, szczupaki.
    Jak ktoś chce sobie pooglądać jak wyglądają wystarczy wpisać w google grafika i wyskoczy :).

Sanok
    Participant

Kolega wyżej dobrze pisze i ma racje jeźeli chodzi o szczupaki i okonie to woblery dają najlepszy rezultat,a jeżeli chodzi o mnie to mam mało woblarów a jak mam to salmo staram się skupiać tylko na przynetach sztucznych i rożnego rodzaju blaszkach ! 🙂

Comrade Dislav
    Participant

Produkcja masowa : Rapala, Salmo
    Polecam unikać taniej chińszczyzny. Woblery za 5zł najprawdopodobniej będą źle pracowały, będzie je nosiło, będą się przewracać etc. Niestety na te przynęty trzeba troszkę wydać.
    Produkcja ręczna : Mamy w naszym kraju naprawdę rzeszę strugającą wspaniałe przynęty. Polecam tzw. “Shreki” mimo, że mało znane to wystarczy na nie popatrzeć i można ulec magii 😀 Jest wielu twórców przynęt, którzy tworzą rzeczy, jakich żadna maszyna nie wystruga 🙂

Paweł Makowski
    Participant

Na zdjęciu wrzucam moje woblery eRKa o których pisałem wcześniej. Można je nabyć na allegro wpisując właśnie nazwę. Dla mnie świetna robota i bardzo dobra skuteczność.

Attachments:

Ratel miodożer
    Participant

Na bolenia głównie Gloog Hermes
    klenie, jazie , okonie – bonito, salmo tiny, lovec humpy, kenart dynamic

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarsko Turystyczny od 2004 roku.

Przejdź do paska narzędzi