Świętokrzyskie

Zalew Brody

This topic has 2 replies, 3 voices, and was last updated 7 years, 7 months ago by Comrade Dislav.

• Author

Mariusz
    Keymaster

Serdecznie zapraszam do wypowiadania się na temat łowiska?Będę wdzięczny za każdy komentarz Panowie! Jakie ie rady ? Co może Nas tu zaskoczyć ?

Dariusz
    Participant

Brody to również atrakcyjny wędkarsko obiekt. Możemy tu złowić leszcza, sandacza, okonia, szczupaka, płotkę, a niektórzy złowią i lina. Szczęściarze mogą złowić amura, węgorza, czy sumy. Chcoiaż jest ich ponoć niewiele. Miejscem obleganym przez wędkarzy jest lewa strona zalewu. Zbiornik jest bardzo czysty, a dno piaszczyste. Dlatego wszelkie metody się tutaj sprawdzą. Byłem tam w lecie to woda nie była czysta – sinice. Jest tam wygodny dojazd do jeziora – wokół niego mamy asfaktową drogę. Dodam Wam fotę.
    Brody

Comrade Dislav
    Participant

Zbiornik jest jednym z większych w naszym województwie. Z dojazdem w pobliże wody nie ma problemu. Co prawda łowiłem tam ostatnio sporo czasu temu to mnie czasami wypytują o ten zbiornik (jestem skarbnikiem i bardzo często słucham różnych pytań związanych z wędkarstwem 🙂 ).

Bardzo ważną informacją jest fakt, że na zbiorniku obowiązuje zakaz nęcenia. Trzeba na to uważać, bo można się spotkać z nieprzyjemnościami z powodu niewiedzy.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarsko Turystyczny od 2004 roku.

Przejdź do paska narzędzi