Świętokrzyskie

Zalew w Wilkowie

This topic has 2 replies, 2 voices, and was last updated 8 years, 1 month ago by Comrade Dislav.

 • Author
  Posts
 • #2467

  Mariusz
  Keymaster

  Pochwalcie się osiągnięciami co do łowiska na zalewie w Wilkowie? Jakie warunki tam panują? Na co zwrócić uwage, co można o niej powiedzieć?

  #3941

  Comrade Dislav
  Participant

  Jutro jadę tam na zawody pooglądać kolegę, a za miesiąc mam tam mistrzostwa okręgu. Zbiornik jest położony w Wilkowie, Bodzentyn. Wielkość niemal 10ha, łatwy dostęp do łowiska ale trzeba troszkę nosić sprzętu. Białoryb dominujący na zbiorniku to płoć, a z drapieżników jest dużo Szczupaka i Sandacza. Jutro po południu może napiszę małą relację.

  #3954

  Comrade Dislav
  Participant

  Już po zawodach – najlepszy wynik w okolicach 5kg, 2 następne (miejsca obok) grubo ponad 3kg. Pozostałe sektory ( w sumie były 3 + juniorzy) dużo słabiej i nie przekraczały 2kg (oprócz juniorów z jednym wynikiem 2.5kg). Ogólnie noc była bardzo zimna i płytkie(większość) miejsca ryba opuściła w poszukiwaniu głębszej wody, gdzie de facto nie temperatura nie zdążyła jeszcze ochłodzić łowiska. Przynajmniej tak wykalkulowaliśmy. Brało bardzo dużo jazgarzy, sporo płoci (ale to nie to co zazwyczaj się tam działo – po tarle powinna brać dużo lepiej) i czasami trafiały się Leszcze – jeden nawet powyżej kilograma dał zwycięstwo w 1 sektorze (wynik 1670).

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarsko Turystyczny od 2004 roku.

Przejdź do paska narzędzi