Wędkarstwo morskie

wędkarz morski darłowo- rejsy i raporty

Tagged: 

This topic has 4 replies, 3 voices, and was last updated 7 years, 8 months ago by bąbel.

• Author

bąbel
    Participant

witam… jestem wędkarzem ponad 30lat,od 7 lat pływam po morzu za dorszem ale nie zapominam o lądzie
    jestem właścicielem kutra “WĘDKARZ MORSKI” I ZARAZEM KAPITANEM.
    w tym temacie będę zamieszczał raporty z rejsów i zdjęcia
    jeżeli ktoś chce ze mną porozmawiać-785815505

od razu pytanie do moderatorów :jak się wstawia zdjęcia? dzięki…

Mariusz
    Keymaster

Włączyliśmy opcję dołączania do postów zdjęć/plików – na samym dole znajdziesz “Przeglądaj” – w ten sposób możesz dodawać fotki.

Więcej tutaj:
    https://podbierak.pl/grupy-wedkarskie/pomoc-techniczna-wasze-pytania/forum/topic/zalaczniki-i-zdjecia-w-postach/

bąbel
    Participant

witam…
    16,17,18-05-2014r. XXXII MISTRZOSTWA POLSKI z dryfujących jednostek na przynęty sztuczne.
    regulamin na zawodach był twardy, rybki które się zaliczały do kwalifikacji to wymiar od 39cm i zaczepiony w pysku lub w obrębie głowy, reszta lądowała w wodzie, mniej więcej na pokładzie zostawała 1/3 ryb złowionych podczas zawodów. Największa ryba zawodów to dorsz 83,3cm, u mnie na jednostce 64cm…
    pogoda w pierwszy dzień była jak bajka ale w resztę dni to były wszystkie oznaki pogody występującej na wiosnę, zawody minęły w atmosferze stresu ale było przyjemnie i pozdrawiam wszystkich którzy pływali ze mną….
    trochę fotek dla uciechy oka…znajdziecie na facebook WĘDKARZ MORSKI

Rysiiek
    Participant

o właśnie..szukałem człowieka, który mi coś więcej opowie o doraszach..a tu proszę ..Kapitan!

Tak w skórcie to jaka jest oferta, cena i co w nią wliczoen, jakie długie rejsy itd?

bąbel
    Participant

witam…
    zabardzo nie mogę się reklamować na forum, mogę tylko opisywać moje wyprawy w morze
    ale jeżeli administratorzy tego forum pozwolą to chociaż raz podam namiary gdzie można się dowiedzieć cos więcej w tematyce morskiej i zobaczyć wszystkie warunki….
    http://www.wedkarz-morski.pl
    facebook “WĘDKARZ MORSKI”
    785-815-505
    pozdrawiam….

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarsko Turystyczny od 2004 roku.

Przejdź do paska narzędzi