Zachodniopomorskie

Przywitaj się!

This topic has 3 replies, 4 voices, and was last updated 8 years ago by Bo to moje hobby.

 • Author
  Posts
 • #1275

  Mariusz
  Keymaster

  Wędkarzu z województwa Zachodniopomorskiego przedstaw się nam! Napisz kim jesteś, gdzie najczęściej wędkujesz oraz jakie metody połowów preferujesz! Znając się nawzajem będzie nam łatwiej wymieniać się doświadczeniami.

  #3060

  PawelD
  Participant

  Witam wszystkich ! Jestem Paweł z Koszalina, wędkuję najczęściej na łowiskach do 50km od miejsca zamieszkania, z brzegu i z mojej małej skorupki, preferowane metody to spinning, mucha i drgająca szczytówka, pozdrawiam wszystkich 🙂

  #3312

  -zgr
  Participant

  Witam czytelników !!:)Jestem wędkarzem o imieniu Gracjan z okolic Gryfina Zach-Pom..Wędkuję amatorsko ale z ambicjami .Preferowana metoda gruntowa, spławikowa i od czasu do czasu spining .Mam nadzieje że dowiem sie czegos ciekawego od forumowiczów i sam w miarę możliwości w czymś pomogę!

  #5512

  Bo to moje hobby
  Participant

  Witam wszystkich wędkarzy. Mieszkam w Żukowie gm. Suchań, ale pracuję za granicą a do domu rodzinnego przyjeżdżam raz na 1,5 miesiąca. Niedaleko mnie płynie rzeka Ina. Dawniej wspaniałe łowisko ale niestety ryb jest tam coraz mniej. Na pewno za sprawą kłusowników. Słyszę od zaprzyjaźnionych wędkarzy że upodobali sobie właśnie odcinek rzeki który przepływa w naszej okolicy kłusownicy z agregatami. Często odwiedzają Inę panowie ze straży rybackiej ale to kłusownicy ich pilnują a nie na odwrót.Pozdrawiam kolegów po kiju i połamania.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarsko Turystyczny od 2004 roku.

Przejdź do paska narzędzi