Zanęta z musli owocowym

This topic has 5 replies, 6 voices, and was last updated 8 years, 2 months ago by Szymon.

• Author

Rafał Czarnecki
    Participant

Rybki budzą się do życia i są bardzo wyczulone na zapachy. Od jakiegoś czasu próbuję różnych rzeczy i powiem Wam szczerze, że bardzo fajne efekty dają suche zanęty z doprawką musli owocowego. Dość mocno aromatyczne (wzmacniam jeszcze aromatami). Powiem szczerze, że efekty są zdecydowanie lepsze niż zakładałem, bo na początku nie byłem przekonany. Próbował ktoś też nęcić musli? Może jakieś inne smaki?

Miszka
    Participant

i własnie jakie są efekty? ja nie próbowalem jeszcze, ale też mnie ten temat interesuje.

Mariusz
    Keymaster

Czytałem kiedyś o tym – nigdy sam nie stosowałem. Zdania są podzielone. Na pewno nie jest to super wyjątkowa zanęta, ale w niektórych wodach ewidentnie się sprawdza. Warto więc przetestować.

jazgacz
    Participant

Ale cuda już pany wymyślacie… 🙂

karisto
    Participant

Ja próbowałem zanęty musli i mam mieszane uczucia, było tak pół na pół raz dobre efekty raz zero, wiec już nie wiem czy to stosować. Możecie mi powiedzieć czy ktoś miał stałe efekty na takiej zanęcie? Jeżeli tak to na jakich wodach to było i na jakie rybki się nastawialiście.

Szymon
    Participant

Szału nie ma , ja jednak preferuję nęcić czymś bardziej naturalnym. Kukurydza , pszenica , łubin i płatki owsiane , wszystko zmielona i gra 🙂 Tylko nie za dużo bo ryby też mają jakiś umiar , a to co zostaje kiśnie 🙂
    Pozdrawiam

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Jak pisać na forum?

Kontakt

Masz pytania? Wątpliwości? Propozycje współpracy? Napisz do nas - odpowiemy.

Sending

© Podbierak.pl, Serwis Wędkarsko Turystyczny od 2004 roku.

Przejdź do paska narzędzi